| Tončica je nastavila s nizom odličnih rezultata, pa se tako s FIE satelita koji se proteklog vikenda održao u Beogradu, vratila s osvojenim 3.mjestom! |
Odličan niz Tončica Topić (ZŠM) nastavila je i ovoga vikenda, pa je tako na FIE Satelitu u Beogradu, koji se održao 10. listopada, osvojila odlično 3.mjesto. Čestitamo!
Podsjetimo, Tončica je bila treća i na U23 turniru održanom u Budimpešti 4.10. Ova dva rezultata pokazatelj su dobre forme i nadamo se da će nas Tončica iz vikenda u vikend uveseljavati odličnim rezultatima.
Osim Tončice na turniru su nastupale i druge mačistice, a među njima najbolje je prošla Paula Jukić (SPLIT) koja je zauzela 29.mjesto. Renata Jeny (LOKOMOTIVA) bila je 36, a Hannah Villi Bigović (INTER) 42.
Poredak možete pogledati ovdje.
Na ovom turniru nastupali su i mačisti, među kojima je bio najbolji Ivan Lovrić (SPLIT) koji je zauzeo 28. mjesto. Luka Matić (VMD) bio je 34, Dino Šourek (SPLIT) 37, Vjeran Sunko (VMD) 42, Marin Lovrić (SPLIT) 43, dok je Filip Horvat (MLADOST) zauzeo 61. mjesto.
Poredak možete pogledati ovdje.
