Ispis

Ana Mesić 6. na Svjetskom juniorskom kupu u Bahreinu

Ana Mesić osvojila je 6. mjesto na Svjetskom juniorskom kupu koji se proteklog vikenda održao u Manami, Bahrein.

Uz čestitke Ani Mesić (HAMK MLADOST) na odličnom rezultatu, velike čestitke idu i Pauli Jukić (MK SPLIT) koja je pobjedom u finalnoj borbi osvojila svoj prvi svjetski kup!

Paula i Ana glatko su prošle kolo i zabilježile 4 pobjede (Paula) i 5 pobjeda (Ana). I jedna i druga bez problema plasirale su se među osam najbolji sportašica. U borbi za u 4 Ana je nažalost tijesno izgubila od Estonke Karoline Loit 15:14.

Paula je pak bila bolja do Turkinje Beyze Halvaciay s 15:13.

U polufinalu bila je bolja od Estonke Karoline Loit s 15:12, a finalu je pobijedila Britanku Lauru Sheffield s 15:14.

Čestitamo Pauli i Ani na odličnim rezultatima!

Tijek turnira pogledajte ovdje.

Dodajmo kako je u muškoj kategoriji nastupio Jakov Šola (MK SPLIT) i osvojio 19. mjesto.