Održan Zagreb Winter Classic

Proteklog vikenda održan je Zagreb Winter Classic, a koje natjecanje (su)organizira Mačevalački klub Dubrava. Ponovno je Osnovna škola “Kajzerica” bila domaćin jednog mačevalačkog turnira.

S natjecateljima iz Bugarske, Slovenije, Srbije, Turske i Hrvatske, natjecanje je uspješno provedeno, a mladi sportaši natjecali su se u kategorijama do 11, 13, 14, 15 i 17 godina.

Ukupne rezultate možete vidjeti ovdje.

U kadetima je najuspješniji hrvatski predstavnik bio Damjan Vlašić (Inter) koji je osvojio 2. mjesto, izgubivši Mateja Mateeva iz Bugarske rezultatom 15:14. S druge strane, u kadetkinjama su u finalu obje predstavnice bile Hrvatice, i to Katja Trcin (Dubrava) koja je osvojila prvo mjesto, dok je Dorja Štefan (Rapir) osvojila drugo mjesto.

U sklopu natjecanja spomenut ćemo kako je organizirano i EFC U14 natjecanje, gdje je u muškoj konkurenciji prvo mjesto osvojio Jakov Božić (Karlovac) te Mila Zorić (Omladinac).

Čestitamo organizatoru i uspješnim sportašima!